Rapidshare na wrzucamy.net

Wrzucamy.net to wielotematyczne forum dyskusyjne, w którym każdy może zabrać głos, wypowiedzieć się na dowolny temat oraz poczytać opinie innych użytkowników forum. Są tam także pliki umieszczone na serwerach rapidshare. Rejestracja na forum jest oczywiście całkowicie darmowa. Wszystko przebiega sprawnie i szybko. Po przybraniu nicka, wpisaniu hasła i zalogowaniu się mamy natychmiastową możliwość umieszczania swoich postów czy nieograniczona możliwość przeglądania wszystkich wątków, założonych przez wcześniejszych członków społeczności wrzucamy.net.

Na forum składają się różne działy, takie jak rapidshare, ogólne, w którym zamieszczony jest regulamin wrzucamy.net, wszelkie ogłoszenia, ważne informacje organizacyjne, pytania i odpowiedzi użytkowników oraz miejsce, w którym każdy mowy użytkownik może się przywitać. Mamy także obszerny dział recenzje filmów na forum dyskusyjnym (Wrzucanie.pl), który jest tematycznie podzielony na wątki dotyczące filmów i kina, wszelkich gier, różnego rodzaju muzyki piosenek, wykonawców i albumów, dział książek i osobny poddział dotyczący komiksów, dział programów oraz zapowiedzi,w którym możemy poczytać o filmach czy grach, które dopiero są w trakcie produkowania i ujrzą światło dzienne za jakiś czas.

Co więcej, w dziale recenzje możemy nawet poczytać o telefonach komórkowych, ich działaniu i ogólnych opiniach użytkowników.
W dziale dyskusje możemy porozmawiać z innymi użytkownikami forum na wszelkie tematy, te bardziej i mniej ambitne., możemy podyskutować o polityce, finansach, wydarzeniach ze świata a także po prostu podzielić się różnego rodzaju plotkami. Wrzucamy.net stwarza wiele możliwości, które chyba najlepiej oddaje bardzo rozbudowany dział giełda.

Tags: ,

This entry was posted on Tuesday, March 23rd, 2010 at 22:36 You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*