Nie ma to jak znaleźć dla siebie swoje ulubione miejsce w internecie i to najlepiej takie, które nie tylko spełnia nasze wymagania, ale także sprawia, że czujemy się tam jak w raju. Tym razem chciałbym opisać portal na którym są w bardzo ciekawy sposób podawane na bieżąco ciekawe wiadomości finansowe.

Pisałem już wcześniej o tym serwisie jednak głównie o wiadomościach o kredytach oraz z giełdy Forex. Teraz chciałbym przedstawić, że na portalu kredyciak.pl można każdego dnia znaleźć bieżące wiadomości finansowe z polski i ze świata  oraz newsy z dziedziny ekonomii. Wiadomo, że tego typu stron jest co najmniej kilkadziesiąt i każda uważa się na najlepszą. Jednak powyższy serwis ma to do siebie, że jest aktualizowany przez internautów i tworzy się tam naprawdę ciekawa społeczność, która pisze już nie tylko blogi, ale także profesjonalne artykuły i wiadomości z świata finansów zarówno w naszym kraju jak i na całym świecie. Od kilku lat w Polsce i na świecie panuje tak zwany kryzys tak więc ostatnio naprawdę jest o czym pisać i co komentować.

W świecie finansów dzieje się naprawdę wiele i sytuacja gospodarcza zmienia się diametralnie z miesiąca na miesiąc. Niektóre kraje już odtrąbiły koniec wspomnianego kryzysu jednak jeśli poczytamy opinie naszych użytkowników to możemy dojść do słusznego chyba wniosku, że jeszcze stanowczo za wcześnie na tego typu oświadczenia i deklaracje. Finanse to bardzo skomplikowana dziedzina życia nie wolno zbyt łatwo i szybko wyrażać na ten temat opinii oraz podejmować zbyt pochopnie decyzji.

[Total: 0   Average: 0/5]