Chyba nie ma osoby, której nie przydałby się nowy sprzęt w domu, nie chciałaby dostać laptopa, telefonu, kamery lub aparatu, czy też bonu upominkowego, albo wycieczki zagranicznej. A to są tylko niektóre nagrody, jakie można wygrać, nic za to nie płacąc, dzięki udziałowi w konkursach internetowych.

Dlaczego tym samym nie każdy się kusi i w nich startuje? Niestety Polacy do wielu rzeczy podchodzą sceptycznie, boją się, że ktoś ich oszuka, doszukują się nieprawidłowości na każdym kroku. Tymczasem konkursy internetowe to po prostu dobra reklama dla danego producenta czy produktu, dlatego też nagroda może i jest kusząca, jednakże ponieważ producent ma cała kampanię marketingową za darmo to i tak mu się to opłaca i to nawet nie zdajemy sobie często sprawy z tego jak bardzo. Dlatego też nie musi nawet wymyślać jakiś trudnych reguł, wytycznych, tylko każdemu pozwala startować w konkursie, jeśli tylko się zgłosi za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Podanie swoich danych wymaga zgody na ich można było wziąć udział w  losowaniu,a tym samym w konkursie. A co organizator robi z tymi danymi? Często wykorzystuje je jako bazę do rozsyłania newsletterów, czyli robi sobie kolejną reklamę danego produktu zupełnie za darmo, mając nasze dane adresowe. Dla pewności, przed wyrażeniem zgody na udział w konkursie, przetwarzanie danych itp. zawsze zapoznajmy się ze szczegółami, które to powinny zostać zawarte w umowie, jaką jest najczęściej po prostu regulamin konkursu internetowego. Niestety wiele osób tego nie robi, a później, gdy okazuje się, że za coś muszą zapłacić denerwują się niepotrzebnie na innych, podczas gdy sami są sobie winni.

Jeśli nadal szukasz pieniędzy, a nie udało Ci się ich wygrać w konkursie to spróbuj je pożyczyć odwiedzając serwis oferujący kredyty bez bik .

[Total: 0   Average: 0/5]