W każdym mieście są studnia nagraniowe w których można zarejestrować materiał demo jeśli gra się w jakimś zespole. Są oczywiście studia lepsze i gorsze więc cały problem polega na tym żeby znaleźć akurat to które należy do grona tych pierwszych.

Nie inaczej jest też w takim mieście jakim jest leżący ok sto kilometrów od morza Szczecin. Wpisując w wyszukiwarce internetowej słowa studio nagrań Szczecin możemy zauważyć już na pierwszej stronie wyników, że jest tu spora konkurencja i można mieć problem z podjęciem najlepszej decyzji. Są osoby, które prowadzą własne studia nagrań od wielu wielu lat i można zakładać, że mają ogromne doświadczenie zarówno w samym nagrywaniu materiału dźwiękowego jak i w późniejszym obrabianiu go i miksowaniu tak żeby zabrzmiało jak najbardziej profesjonalnie.

W Szczecinie bez dwóch zdań można znaleźć dobre studio nagraniowe bo wiele kapel, które już są gdzieś tam znane rejestrują swój materiał właśnie w tym mieście i potem prezentują go szerszej publiczności w ogólnopolskich radiach. Jednym z ciekawszych miejsc gdzie można naprawdę na wysokim poziomie zarejestrować swoją pierwszą płytę jest studio nagraniowe kilka kilometrów od Szczecina i nazywa się Stobno Records. Studio robi wrażenie już od pierwszej chwili, gdy zaczniemy czytać jakim sprzętem dysponuje. Są to naprawdę zawodowcy i rzeczywiście wiedzą co robią i w dodatku mają sprzęt do nagrywania z najwyższej światowej półki i można tam nagrać naprawdę profesjonalne demo lub nawet całą płytę. Praktycznie nie ma złych opinii o tym miejscu i jeśli przejrzymy internet to natrafimy praktycznie na same pozytywne opinie i komentarze osób, które już tam nagrywały.

[Total: 0   Average: 0/5]