Każdemu z nas może się przydarzyć nagły brak pieniędzy. W obecnych czasach kiedy kryzys daje się we znaki wszystkim to nic nadzwyczajnego. Utrata pracy z powodu bankructwa pracodawcy może pokrzyżować nawet najbardziej precyzyjne plany. Jak sobie radzić ? Gdzie pożyczyć na szybko pieniądze ?

szybka pozyczkaW stosunkowo komfortowej sytuacji mogą być osoby posiadające dobrą historię współpracy z bankami. Dla nich pożyczenie pieniędzy w tych instytucjach nie będzie większym problemem. Gorzej jest z tymi, którzy z różnych powodów wpadli na listy BIK, czy KRD. W takiej sytuacji banki nie pożyczą nikomu pieniędzy. Tutaj trzeba sobie radzić inaczej. Na szczęście  są alternatywne sposoby. Z pomocą przychodzą parabanki i inwestorzy prywatni.

Ostatnio oferta tych pierwszych stała się bardzo powszechna i dostępna na każdym kroku. Jeśli ktoś potrzebuje pożyczyć niewielki pieniądze na okres maksymalnie 30 dni może skorzystać właśnie z oferty chwilówek. Gdzie w Szczecinie pożyczyć pieniądze ? Warto skorzystać z propozycji firmy BANKNET (www.banknet.pl). W ofercie tego przedsiębiorstwa znajdują się nie tylko wspomniane wcześniej chwilówki, ale także pożyczki pod zastaw.

Dlaczego pożyczki pod zastaw ?

Pożyczki pod zastaw nieruchomości i pod zastaw samochodów także w ostatnich czasach stały się niezwykle popularne. Pozwalają one zarabiać osobom gotówka , europożyczającym pieniądze, a ich klientom na tanią obsługę swojego zadłużenia. Z drugiej strony taka alternatywna forma pożyczkowa pozwala w znakomity sposób uprościć procedurę zawierania transakcji. Pożyczkodawcy najczęściej nie sprawdzają nie tylko baz dłużników, ale także zdolności kredytowej. Najważniejszym elementem jest tylko zastaw o odpowiedniej wartości. Takie zabezpieczenie w zupełności wystarczy pożyczkodawcom do podjęcia pozytywnej decyzji o udzieleniu pożyczki.

Do kogo się udać po pożyczki pod zastaw ?

Szczególnym przypadkiem, który pozwala na znaczne obniżenie kosztów jest pożyczka dla rolników pod zastaw ziemi. Jest to szybka i prosta transakcja nie wymagająca podejmowania dodatkowych procedur weryfikacyjnych.

Korzystając z prywatnych form pożyczek koniecznie trzeba zadbać o dokładne przeanalizowanie podpisywanych umów. W przypadku niezrozumiałych sformułowań niezbędna jest konsultacja z prawnikiem. Zastawiając nieruchomość nie wolno pozwolić na jakiekolwiek ryzyko poniesienia strat w tym zakresie.

[Total: 1   Average: 4/5]