Jeśli szukasz dobrego kredytu, w którym nie będziesz zobligowany przedstawiać w banku żadnych dowodów, bo wiesz, że nie masz za bardzo odpowiedniej zdolności kredytowej z przeróżnych powodów, zatem powinieneś wiedzieć co to są pożyczki bez zaświadczeń. Najważniejsze to fakt, że są dostępne dla przedsiębiorców na rozwój firmy.
Wspomniane pożyczki są zwykle udzielane na dowód i potrzebne jest do tego przyniesienie zaświadczenia o dochodach. Kredyty bez zaświadczeń skierowane są dla tych, którzy zawsze terminowo spłacali swoje kredyty a teraz nie mogą otrzymać zaświadczeń o dochodach.

Ponadto te kredyty mogą otrzymać wszyscy, czyli emeryci, renciści oraz ludzie niezarabiający zbyt wiele. Dzięki nim nie trzeba się zastanawiać nad tym, jak to z miesięcznej pensji kupić prezenty gwiazdkowe, kolonię dzieci czy prezent na wesele dzieci.
wspomniane kredyty bez zaświadczeń nie są jednak zbyt drogie i można je stosunkowo szybko spłacić. Miejmy na uwadze jednak, że  kredyt bez różnego rodzaju zaświadczeń mogą być trochę droższe niż klasyczne pożyczki ponieważ są bardziej dostępne.

Kredyty i pożyczki towarzyszą nam przez cały czas, mimo iż na wszelakie wybiegi chcemy się bronić przed matnią kredytów bankowych i czasami wolimy zapożyczyć się u znajomych czy rodziny niż w instytucjach bankowych.

Większość ludzi boi się kolosalnego oprocentowania kredytów i co za tym idzie, sporych odsetek. Poza tym czasami jest tak, że najlepsze komercyjne polskie banki  kuszą w reklamach małym oprocentowaniem, ale kiedy przychodzi do podpisania umowy to pojawiają się koszty manipulacyjne, które stanowią, że oprocentowanie już wcale takie korzystne nie jest. Ale może się zdarzyć, że istotnie koszty oprocentowania nie będą wcale takie wysokie. Często się zdarza, że banki stosują niższą prowizję względem sprawdzonych, stałych klientów, których znają. Dodatkowo jeśli mamy w danym banku konto oszczędnościowe czy linię debetową, to także możemy liczyć na trochę lepsze warunki. A wskutek tego dobrze jest podjąć kredyt w banku, w którym mamy założone rachunek rozliczeniowy lub z którym mieliśmy już poprzednio do czynienia.

Powinno się także być świadom, że w przypadku brania kredytu bankowego, poprawniej jest mieć wyższe oprocentowanie nominalne i niską prowizję niż niskie oprocentowanie i wysoką prowizję. Zdołamy także zmniejszyć koszt ogólny kredytu, jeśli odstąpimy z ubezpieczenia. Nie jest ono obowiązujące, acz doradcy bankowi sporadycznie o tym ogłaszają kredytobiorców lub wmawiają, że trzeba wykupić ubezpieczenie albo że jest ono w pakiecie. Dodatkowo jak już pobieramy kredyt, to lepiej wziąć ten z ratami malejącymi niż stałymi, ponieważ raty z czasem maleją i całościowy koszt pożyczki jest mniejszy.

W ostatnim czasie mieliśmy możliwość pomóc firmie Beeclan Szczecin w zdobyciu pieniędzy na poszerzenie działalności o pranie dywanów .

[Total: 0   Average: 0/5]