Nawet jeśli nasza sytuacja finansowa jest dobra i nie jest nam potrzebny kredyt bez bik, to człowiek już jest tak stworzony, że zawsze mu mało, chce więcej. Cokolwiek by się nie działo. Dlatego po pracy znajduje sobie dodatkowe zajęcie, dzięki któremu może jeszcze sobie trochę dorobić.

Wszystko po to, żeby zaoszczędzić na coś, na czym mu w tej chwili zależy. Niestety nie każdy jest pracowity, pomysłowy i oszczędny. Wszyscy Ci, którzy nie grzeszą też cierpliwością i chcą mieć wszystko teraz już mogą zawsze skorzystać z pomocy finansowej, czyli po prostu wziąć pożyczkę czy też kredyt w banku. Jedni zapętlają się jednakże do tego stopnia, że muszą brać nową pożyczkę na spłatę innych, pozostałych zobowiązań. Dochodzi do sytuacji kiedy nie spłacają ani jednej ani drugiej, starają się dotrzymywać terminów, ale wiadomo jak jest. Właśnie wtedy jest najodpowiedniejszy czas, żeby poprosić kogoś o pomoc. Zawsze można zwrócić się do banku z wnioskiem o konsolidację wszystkich kredytów. Tym samym do spłaty będzie jeden kredyt konsolidacyjny, a rata będzie uiszczana w jednym terminie.

Kredytobiorca skorzysta, bowiem dzięki konsolidacji kredytu będzie płacił niższą ratę. Bank natomiast zarobi na odsetkach, bowiem zazwyczaj kredyt ów jest rozkładany w czasie na więcej rat. Do tego także ma większą pewność, że raty będą spłacane. Oczywiście nie każdy może skorzystać z owego kredytu konsolidacyjnego. Trudności z jego uzyskaniem mogą mieć osoby, które znalazły się na czarnej liście BIK-u, wówczas rozmowy z bankiem nie zawsze kończą się pomyślnie. W czasach kryzysu kredyt pozabankowy bez sprawdzania bazy bik (Kredytybezbik.blogan.pl) konsolidacyjny nie za bardzo jest możliwy w praktyce.

[Total: 0   Average: 0/5]

Leave a Reply