Starasz się o pożyczkę, jednakże bank odmawia Ci jej udzielenia? Z jakiego powodu tak się dzieje? Nie posiadasz zdolności kredytowej? A może jesteś niewiarygodnym pożyczkobiorcą bowiem zalegasz z płatnościami, albo nie regulowałeś w terminie swoich poprzednich zobowiązań finansowych? Pamiętaj, że bank dokładnie sprawdzi Cię przed zaciągnięciem pożyczki. Nie licz na to, że umknie jego uwadze Twoje nazwisko widniejące w KRD.

Jeśli szukasz pożyczki bez BIK-u lub interesuje Cię szybki kredyt pozabankowy na dowód (Kurier-bankowy.pl), bez sprawdzania w KRD powinieneś zwrócić się do instytucji pozabankowej, albo skorzystać z pomocy osoby prywatnej. Nie ma co się obawiać takich transakcji, wszystkie sa bowiem monitorowane. Co więcej nie zawsze oprocentowanie takich pożyczek jest znacznie wyższe aniżeli tych bankowych. Z uwagi na ten fakt oraz szybsze procedury przyznawania pieniędzy coraz więcej osób wybiera pożyczki pozabankowe.

Stanowią one alternatywę szczególnie dla osób, które nie mogą udać się do banku po pożyczkę – są już zadłużone, nie posiadają wymaganej przez bank zdolności kredytowej, mają już na swoim koncie inne zobowiązania finansowe, nie wywiązywały się w terminie z płacenia rat, widnieją w rejestrach dłużników czy też nie mogą przedstawić wszystkich niezbędnych dokumentów. Najważniejsze, że w sytuacji kryzysowej są instytucje, do których można zwrócić się o pomoc. Niestety trzeba liczyć się z wyższymi kosztami, jednakże coś za coś. Jeśli pieniądze potrzebne są nam na już, nie możemy liczyć na rodzinę lub znajomych, musimy skorzystać z alternatywnego wyjścia z sytuacji.

[Total: 0   Average: 0/5]