Zacznijmy od tego, że jestem w kompletnej kropce. Po głowie chodzą mi ostatnio 3 rzeczy. Muzyka, dzwonki i dotacje.

Byłyśmy z dziewczynami na zakupach. Wszystko przebiegało spokojnie, chodziłyśmy od jednego sklepu do drugiego po całym centrum i nic nie zapowiadało tragedii. Trochę posiedziałyśmy w przymierzalni, jedna z nas kupiła sobie buty, druga spódnicę z żakietem. Potem poszłyśmy do sklepu, w którym leciała muzyka techno. Ciuchy mieli tam świetne. Obszywane cekinami, różne tuniki, krótkie kurtki i świetne legginsy w panterkę. Dopadł mnie jakiś szał zakupów, wszystko zaczęło mi się podobać. Niestety przydały by się jakieś pożyczki pozabankowe na niski procent bo kasa szybko się mi kończyła. Mierzyłam co raz to nową rzecz i wyobrażałam sobie, że jestem na piątkowej imprezie i wszyscy się na mnie patrzą.

Muzyka nadawała ton temu szaleństwu. Kupiłam kilka rzeczy od razu i bez zastanowienia w dodatku miałam odłożone w portfelu pieniądze na zapłatę mieszkania i jakoś tak dałam się ponieść nastrojowi, że wydałam z nich niewielką kwotę. Kiedy już miałyśmy wyjść ze sklepu, zobaczyłam cudny, czerwony, haftowany żakiecik. Mówiąc szczerze, marzyłam o takim od dawna… Więc co ja głupia zrobiłam? Nie zastanawiając się ani chwili, bo przecież druga taka okazja mi się już pewnie nie trafi i wydałam resztę pieniędzy na mieszkanie. Rodzice mnie teraz zabiją. Opamiętałam się dopiero jak wróciłyśmy na pokój i zaczęłyśmy wszystko wypakowywać. Najpierw  miałam ochotę się rozpłakać ale szybko te uczucie zastąpiła złość na samą siebie. Niestety było mi zbyt głupio żeby wracać do sklepu i się tłumaczyć, dlaczego chce oddać rzeczy. Postanowiłam, że sprzedam je na Allegro, żeby odzyskać kasę. Kasę w końcu odzyskałam ale jakim kosztem: najpierw musiałam pozbyć się wszystkich zakupów, nie poszłam na imprezę w piątek i jeszcze musiałam się tłumaczyć naszemu gospodarzowi. A do tego sklepu, w którym leciała dyskotekowa muzyka już nigdy nie wejdę.

Teraz zastanawiam się żeby zostac DJ na weselach w Szczecinie :0 Wiem, że to brzmi na pierwszy rzuk oka dziwnie ale ja naprawde mam talent na wodzireja, a w dodatku przeciez znam się świetnie na muzyce. Może uda mi się kiedyś być tak sławną prowadzącą wesela jak panowie z tej firmy – Dj wodzirej Zachodniopomorskie – Weselko.pl

[Total: 0   Average: 0/5]